23 листопада 2016 року до Дня вшанування пам’яті жертв голодомору студенти груп ПР-101, ПР-102 та ПР-104 Навчально-наукового Юридичного інституту разом із наставником Ганною Грабовською відвідали Меморіал пам’яті жертв голодомору в Україні, який знаходиться на холмі Слави.
Під час екскурсії студенти оглянули експонати, що відтворюють умови життя селян в часи розкуркулювання та форсованої колективізації, наслідком якої став масовий голодомор населення України в 1932-1933 рр. Спільно з громадськістю запаливши свічку вшанували пам'ять жертв страшної трагедії українського народу. Участь студентства в таких заходах дозволяє заглибитися в трагічні сторінки українського народу.