26 листопада 2016 року старший викладач кафедри господарського, повітряного та космічного права Навчально-наукового Юридичного інституту Тетяна Часова та студентка групи ПР-405 Ксенія Браславець взяли участь у I школі з кримінального процесуального права, яка проходила у Київському університеті імені Бориса Грінченка.
Даний захід організований Юридичною клінікою "Астрея" за підтримки Координаційної ради молодих юристів, Другого Київського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Навчально-наукового Юридичного інституту НАУ. З вітальним словом до учасників заходу звернулися: Андрій Бутенко – Голова Координаційної ради молодих юристів України; Андрій Чернега – завідувач Юридичної клініки «Астрея». Захід продовжився проведення майстер-класів від провідних адвокатів у галузі кримінального права: Ігоря Коржука – адвоката, керуючого партнера Адвокатського об’єднання «АРТІЛЬ АДВОКАТІВ»; Андрія Подосінова – адвоката, старшого партнера Адвокатського об’єднання «АРТІЛЬ АДВОКАТІВ»; Олексія Волошина – адвоката, старшого партнера Адвокатського об’єднання «АРТІЛЬ АДВОКАТІВ». За результатами проведення заходу його учасники були нагороджені іменними сертифікатами.