25 листопада 2016 року у загальноосвітній середній школі № 159 Солом’янського району м. Києва доцентами кафедри конституційного та адміністративного права Навчально-наукового Юридичного інституту Іриною Устиновою та Ольгою Гусар для старшокласників проведено брейн-ринг на тему "Юридичні обов’язки неповнолітніх".
На початку заходу в доступній презентаційній формі школярам були роз’яснені основні права та обов’язки неповнолітніх та згодом проведено невеличке змагання в цікавій командній формі. За результатами брейн-рингу його переможці отримали грамоти від дирекції Навчально-наукового Юридичного інституту. Наприкінці заходу представники Національного авіаційного університету відповіли на численні запитання старшокласників щодо умов навчання в НАУ та НН ЮІ.