16 листопада 2016 року в Центрі культури та мистецтв Національного авіаційного університету відбувся фінал «Кубок гумору НАУ».
За результатами півфіналу, участь у змаганнях взяли п’ять команд, серед яких команда Навчально-наукового Юридичного інституту «The Богема» у складі Івана Якименка, Романа Шандри, Віктора Святненка, Сергія Швеця та команда «Род Айленд», учасниками якої є також два студенти інституту Микита Барко та Андрій Стрілько. Оцінювання виступів команд відбувалося за трьома напрямами: КОП, пісня, Stand Up. За результатами змагань перемогу здобули: 1 місце – Таня-мандрівниця (НН АКІ); 2 місце - The Богема (НН ЮІ); 3 місце - Род Айленд (НН ІАН, НН ЮІ). Вітаємо команди «The Богема» та «Род Айленд» із входженням у трійку найкращих! Бажаємо нових перемог та натхнення! Дякуємо за відмінну гру та подарований глядачам гарний настрій! Переглянути виступи команд можна перейшовши за посиланням:фінал «Кубок гумору НАУ»