17 листопада молодь всього світу святкує Міжнародний день студента. Цього року креативні та відкриті для співпраці члени Студентської ради Навчально-наукового Юридичного інституту влаштували для майбутніх правників справжнє незабутнє свято із гарячими напоями, солодощами, приємною музикою та теплою атмосферою.
Також для студентів було проведено цікаву вікторину, в якій вони мали можливість продемонструвати свої знання та інтелектуальні здібності. Якщо на запитання студент відповідав вірно – отримував подарунок, а якщо ж ні, то для втіхи отримував цукерку. Продовжились святкові заходи в навчальних аудиторіях. Зокрема, Студентська рада ініціювала, а дирекція та викладацький склад підтримали ідею проведення в цей святковий день навчальних занять з дисципліни «Історія правових і політичних вчень» найкращими студентами академічних груп. Студенти третього курсу ґрунтовно підготувалися до занять під керівництвом доцента кафедри теорії та історії держави і права Вікторії Череватюк та під її наглядом здобули свій перший педагогічний досвід. На думку викладацького колективу такі експерименти тільки сприяють навчальному процесу, підвищують у студентів відповідальність, взаєморозуміння та розвивають в них професійні та лідерські якості. Усі заходи заплановані до Міжнародного дня студента пройшли весело та насичено і ще раз стали підтвердженням високого рівня свідомості та відповідальності студентів інституту, про що свідчить той факт, що наступного дня студенти організовано з’явилися на навчальні заняття згідно розкладу.