17 листопада 2016 року студенти групи ПР-201 Навчально-наукового Юридичного інституту в супроводі наставника Олени Макеєвої відвідали Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки та переглянули комедію «Потрібен брехун!».
Під яскравою назвою театральної постановки представлена п'єса грецького драматурга Дімітріса Псафаса, в якій розкривається діяльність народного обранця, депутата, який наобіцяв довірливому народу «золоті гори», а після виборів мирно спочивав на лаврах слави і знайшов собі звичайного хлопця, який володів талантом будь кого «обвести навколо пальця не моргнувши оком». Комедія справила на студентів позитивне враження та допомогла замислитися над старою істиною, про яку часто забувають: «Якщо весь час брехати, то тобі вже ніхто не повірить. Навіть якщо ти будеш щирий як ніколи!».