15 листопада 2016 року асистентом кафедри теорії та історії держави і права Навчально-наукового Юридичного інституту Людмилою Шапенко разом зі студенткою групи ПР-104 Анною Цезар серед учнів старших класів загальноосвітньої середньої школи №308 м. Києва проведено профорієнтаційну роботу на тему: «Сьогодні учень – завтра вже студент».
Даний захід проведений з метою роз’яснення студентам важливості усвідомленого вибору майбутньої професії, від якого залежить не лише успіх у подальшому житті та реалізація закладеного потенціалу особистості, а й отримання задоволення від своєї професійної діяльності. У ході бесіди старшокласники дізналися про особливості професії юриста, переваги здобуття правової освіти, а також отримали інформацію щодо основних напрямів діяльності Навчально-наукового Юридичного інституту, умов вступу та навчання у вищому навчальному закладі. Наприкінці зустрічі Людмила Шапенко та Анна Цезар запросили учнів взяти участь у наукових та творчо-розважальних заходах Інституту, запланованих на 2016-2017 навчальний рік.