15 листопада 2016 року відбулася зустріч к.ю.н., доцента кафедри теорії та історії держави і права Навчально-наукового Юридичного інституту Наталії Пильгун та студентки 4 курсу Діани Кравченко з учнями 11 класів Середньої загальноосвітньої школи № 10 та Середньої загальноосвітньої школи № 124 м. Києва.
Актуальність заходів полягає в тому, щоб запобігти виникненню злочинних проявів та правопорушень серед молоді, що є основним напрямком діяльності держави та громадськості. Під час зустрічей обговорювались питання щодо вироблення у молоді навичок і звичок правомірної поведінки, вміння орієнтуватися у середовищі, формування в учнів активної позиції у правовій сфері – нетерпиме відношення до правопорушень, прагнення взяти участь у боротьбі з цими негативними явищами та уміння протистояти негативному впливові серед оточуючого середовища. Очікуваними результатами від проведеної зустрічі є формування навичок здорового способу життя серед молоді, отримання знань, які допоможуть правильно зробити вибір у складних життєвих ситуаціях.