14 листопада 2016 року в рамках виконання Плану профорієнтаційної роботи Навчально-наукового Юридичного інституту на 2016-2017 н.р. асистентом кафедри теорії та історії держави і права Людмилою Шапенко разом зі студенткою групи ПР-104 Анною Цезар для учнів старших класів Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки та права № 234 м. Києва проведено бесіду на тему: «Проблеми правового виховання молоді».
Дану зустріч організовано з метою обговорення проблем формування громадянського суспільства, зокрема в розрізі виховання молодої особистості як громадянина України, здатного реалізувати свій потенціал у правовій демократичній державі, в якій створюються умови для задоволення особистих та суспільних запитів. В ході заходу основна увага акцентована на необхідності формування правової культури кожного члена суспільства шляхом усвідомлення цінності свободи та прав людини, відповідального ставлення до своїх вчинків, готовності до компетентної участі у громадському та правовому житті. Наприкінці зустрічі старшокласникам надано інформацію про умови вступу та навчання в НН ЮІ НАУ, спеціалізацію кафедр Інституту, а також наукову діяльність та студентське життя, які спрямовані на розкриття творчих та професійних навичок майбутніх правників.