З 27 жовтня по 11 листопада 2016 року доцентом кафедри кримінального права і процесу Навчально-наукового Юридичного інституту Юлією Ланцедовою та студентами групи ПР-402 Луізою Вєлікян та Валентиною Дмитришиною проведено профорієнтаційну роботу у загальноосвітніх навчальних закладах міста Києва.
У ЗСШ №302 м. Києва був проведений правовий лекторій на тему: «Боротьба із наркоманією та наркозалежністю», у гімназії №237 м. Києва лекторій на тему: «На захисті прав та інтересів неповнолітніх» та у гімназії №267 м. Києва лекторій на тему: «Злочинна поведінка та її профілактика». Мета заходів - ознайомлення старшокласників з професією юриста, їх законними правами та обов’язками та переконати молодь у необхідності ведення здорового способу життя та дотримуватись букви закону. Наприкінці зустрічей старшокласники отримали буклети з інформацією про діяльність Навчально-наукового Юридичного інституту та були запрошені на заходи, які проводитимуться кафедрою кримінального права і процесу у 2016-2017 навчальному році та Інститутом зокрема.