8 листопада 2016 року, до відзначення Тижня безпеки дорожнього руху (14-20.11.2016), наставником групи ПР-201 Навчально-наукового Юридичного інституту Оленою Макеєвою проведено зі студентами годину корпоративної культури на тему «Знання Правил дорожнього руху – запорука безпеки».
Метою даного заходу є попередження вчинення правопорушень учасниками дорожнього руху та формування правової культури студентів. У ході проведення корпоративної години Олена Макеєва наголосила на важливості знання Правил дорожнього руху та на свідомому їх дотриманню кожним громадянином. Також студенти підготували цікаві доповіді про правила дорожнього руху та про відповідальність за їх недотримання. Після виступів в аудиторії відбулася жвава дискусія, під час якої обговорені правила для пішоходів та водіїв транспортних засобів, види стягнень, які накладаються на особу за порушення правил дорожнього руху. Такі заходи формують у майбутніх юристів високий рівень правової культури та є запорукою безпеки кожного студента.