31 жовтня 2016 року у Навчально-науковому Юридичному інституті відзначили свято Halloween.
Свято Хелловін святкують у ніч напередодні Дня усіх святих. Воно прийшло від кельтів і є одним із найулюбленіших в Америці. Проте нині Хелловін – не лише американське свято, його святкують люди різних культур. Студентська рада НН ЮІ підійшла до цього дійства натхненно. Студенти підготували і надягли жахливий одяг, аби мати вигляд зомбі, робили макіяж, прикрашали коридори Інституту. Велика кількість гарбузів і багато інших «жахливих» прикрас: павуків, жуків, кажанів створили справжню, ні на що не подібну атмосферу. Т.в.о. голови Студентської ради НН ЮІ Тетяна Лукашенко та студенти першого курсу Анастасія Гунько, Павло Чуднівець, Вікторія Гаврилюк та Юлія Прийма зустрічали студентів та викладачів, пропонуючи їм відповісти на різноманітні запитання щодо цього свята і за вірні відповіді нагороджували смачними цукерками. Після проведених заходів в стінах Інституту, Студентська рада гуртожитку №13 Студмістечка НАУ запросила усіх бажаючих відсвяткувати це дивовижне свято у дружній студентській родині.