29 лютого 2012 року Студентська рада Юридичного інституту у рамках соціального проекту з прав людини «Дитина з Місяця», започаткованого учасниками програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука, зібрала небайдужих студентів НАУ на перегляд фільму-мелодрами «Дитина з Місяця».
Проект був спрямований привернути увагу молоді до проблем людей з обмеженими можливостями, захист їхньої гідності, прав і добробуту. Згідно із світовою статистикою ООН, практично кожен 10 мешканець планети (понад 600 млн.) – особа з інвалідністю. В Україні нараховується близько 2,5 млн. інвалідів. Після перегляду фільму студентами обговорювалися проблеми правового і соціального статусу людей-інвалідів у нашому суспільстві. Всі учасники заходу замислились над власним ставленням до людей з особливими потребами. Щоб зрозуміти нашу відповідальність перед людьми ними треба знати, що «нездоровість» вони відчувають тільки, коли ми їх не приймаємо в суспільство.