26 жовтня 2016 року досвідченим юристом Всеукраїнської асоціації поліграфологів Ігорем Іщуком для студентів 2-го курсу Навчально-наукового Юридичного інституту проведено лекційне заняття на тему «Правові підстави та сучасні тенденції проведення досліджень із застосуванням поліграфа в публічній сфері».
Проведений захід сприяв отриманню студентами інформації щодо правових підстав та перспектив проведення досліджень із застосуванням поліграфа в службових, трудових правовідносинах, а також в процесі здійснення правосуддя в Україні. Особливу зацікавленість у майбутніх юристів викликали наведені лектором приклади судових справ та службових розслідувань, у ході яких були проведені поліграфологічні дослідження. Наприкінці заняття Ігор Іщук продемонстрував студентам поліграф вітчизняного виробництва, розповів про принципи його роботи та відповів на численні запитання, що прозвучали від студентів та викладачів кафедри конституційного та адміністративного права НН ЮІ. Для постійного зв'язку освіти й практики вирішено продовжувати подальші зустрічі та проводити спільно заходи правового характеру.