22 жовтня 2016 року голова та члени Наукового товариства студентів та аспірантів Навчально-наукового Юридичного інституту взяли участь у V Всеукраїнській школі з альтернативних методів вирішення спорів.
Організаторами заходу виступили Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України та юридична компанія «Eterna Law Kyiv». У правничій школі прийняло учать близько 60 осіб із шести міст України. З вітальним словом до учасників заходу звернулися: Андрій Бутенко – Голова Координаційної ради молодих юристів України та Андрій Астапов - партнер компанії «Eterna Law Kyiv». Захід проходив у форматі лекцій та майстер-класів з питань міжнародного арбітражу та медіації від провідних практикуючих юристів: Ігоря Семенова, Сергія Уварова, Євгена Блінова, Наталії Безхлібної. За результатами навчання та плідної співпраці студенти були нагороджені сертифікатами.