13 жовтня 2016 року доцент кафедри цивільного права і процесу Навчально-наукового Юридичного інституту Ганна Грабовська спільно з управлінням освіти, молоді та спорту Святошинської РДА м. Києва провели лекцію-диспут для старшокласників загальноосвітньої середньої школи №35 на тему «Правове виховання як засіб підвищення рівня правосвідомості та правової культури».
На початку зустрічі Ганна Грабовська звернула увагу присутніх на необхідність виховання громадян як активних учасників правової держави, вказала на важливість освітньо-виховної діяльності серед молоді та проведення національно-патріотичних заходів, які були б спрямовані на формування ціннісних орієнтирів і громадської самосвідомості. У ході зустрічі старшокласники також мали можливість переглянути фрагменти фільму «Код нації», у якому йдеться про генетичний код та цінності української нації. За результатами зустрічі було напрацьовано пропозиції щодо плану подальшої співпраці Навчально-наукового Юридичного інституту із Святошинською райдержадміністрацією м. Києва.