13 жовтня 2016 року директором Юридичної компанії «Молодід і партнери», спікером авторського Курсу практичної юриспруденції для молодих юристів, випускником 2011 року Юридичного інституту Владиславом Молодідом для студентів 2-го та 4-го курсів Навчально-наукового Юридичного інституту проведено лекцію на тему «Реєстрація суб'єктів господарювання (на прикладі ФОП і ТОВ)».
Мета – ознайомлення студентів із правовими засадами створення та державної реєстрації суб’єкта підприємницької діяльності. Під час лекції Владислав Молодід окреслив питання державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, розкрив організаційно-правові форми підприємств та їх відмінності, розповів про порядок отримання інформації з ЄДР про суб’єктів підприємництва, процедуру видачі, переоформлення та анулювання ліцензій, навів вимоги до змісту установчих документів тощо. У ході підведення підсумків лекції, Владислав Молодід порадив студентам брати активну участь у науковій діяльності університету з метою дослідження цікавих галузей права, що допоможе їм зробити вибір сфери професійної діяльності у майбутньому.