11 жовтня 2016 року відбулась зустріч-бесіда старшого викладача кафедри теорії та історії держави і права Навчально-наукового Юридичного інституту Ірини Тимкович з учнями 11 класів середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №180 Дніпровського району міста Києва. Захід відбувся в рамках місячника правових знань та з нагоди дня юриста.
У ході бесіди старшокласники дійшли висновку, що професія юриста є цікавою і перспективною, спрямована на допомогу людям у захисті їхніх прав та інтересів. Учасники зустрічі зауважили, що крім знання законів від правознавця вимагається бути справедливою, чесною морально зрілою особистістю, постійно підвищувати свій професійний рівень за для надання компетентних і якісних юридичних послуг. Завершенням заходу стало інформування учнів про багатоманіття юричних професій, переваги та можливості особистісної реалізації під час навчання в НН ЮІ НАУ і перспективи подальшого працевлаштування.