11 жовтня 2016 року асистентом кафедри кримінального права і процесу Навчально-наукового Юридичного інституту Алісою Кочнєвою та старшим викладачем Анною Тодосієнко проведено профорієнтаційну роботу для учнів 10-11 класів ЗСШ № 258 м. Києва у формі правового лекторію на тему: «Вибір професії – запорука щасливого майбутнього».
Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Для прийняття правильного рішення при виборі професії необхідно враховувати ряд факторів – власні побажання, психологічні особливості, можливості й потреби ринку праці. Під час профорієнтаційної роботи учні отримали інформацію про види професій, які існують та які із них є найбільш популярними на сьогодні. Наостанок був проведений брейн-ринг на тему «Право – наука добра і справедливості», де школярі мали змогу перевірити свої знання з правознавства. Після проведення даного заходу учні були нагороджені дипломами за призові місця. Додатково старшокласники отримали буклети та іншу інформаційну-довідкову продукцію Національного авіаційного університету та Навчально-наукового Юридичного інституту, в яких детально окреслено напрямки підготовки, спеціалізації, терміни навчання, діяльність структурних підрозділів університету та інституту. Дана профорієнтаційна робота допомагає учням визначитися не лише з вибором майбутньої професії, а й перевірити отримані під час навчання свої знання з різних галузей права.