Протягом вересня 2016 року студенти Навчально-наукового Юридичного інституту за підтримки дирекції та науково-педагогічних працівників кафедр провели акцію «Подаруй тепло дітям» та 10 жовтня 2016 року в черговий раз відвідали вихованців Спеціалізованого дитячого будинку в м. Боярка.
Приїзд гостей став для діток справжньою приємною несподіванкою та викликав величезну кількість позитивних емоцій. Протягом двох годин дітлахи бавились зі своїми новими друзями та ділились з ними своїми мріями. Малята були надзвичайно раді, грали у рухливі ігри, брали участь у конкурсах, грались з повітряними кульками, загадували бажання дмухаючи мильні бульбашки, веселились, стрибали та танцювали досхочу. Наприкінці зустрічі кожному вихованцю дитячого будинку було вручено подарунок. Незважаючи на похмуру та дощову погоду колектив Навчально-наукового Юридичного інституту зміг подарувати частинку свого тепла діткам, яким не вистачає батьківської турботи. Дуже важливо не забувати про дітей позбавлених батьківського тепла та знаходити час, аби поділитися своєю увагою з тими, хто її дійсно потребує!