З нагоди Дня юриста, 5 жовтня 2016 року в навчально-методичній криміналістичній лабораторії Навчально-наукового Юридичного інституту відбулася зустріч студентів 4 курсу з одним із керівників Українського детективного антикорупційного бюро, членом консультативної Ради при Генеральній прокуратурі України, правозахисником - Сергієм Горбаченко.
Захід був присвячений проблемним аспектам розслідування окремих видів злочинів. Сергій Горбаченко розповів майбутнім юристам про правозахисну діяльність в Україні, висвітлив складнощі розслідування шахрайств, пов'язаних з значною кількістю використання злочинних схем, в тому числі фінансового шахрайства в сфері нерухомості. Також ним були розкриті механізми протидії видам кримінальних правопорушень, що лежать в основі методики розслідування майнових злочинів на прикладах кримінальних проваджень, які на теперішній час розслідуються правоохоронними органами, а також наведено цікаві приклади з особистої юридичної практики. Поєднання в навчальному процесі теорії і практики викликає інтерес до учбових дисциплін, дозволяє студентам усвідомити важливість надбання правових знань для майбутньої роботи.