З нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек, 30 вересня 2016 року студенти 1-го курсу Навчально-наукового Юридичного інституту разом із директором Інституту Іриною Сопілко та відповідальною особою за навчально-виховну роботу Ніною Троцюк відвідали Науково-технічну бібліотеку НАУ.
Під час екскурсії першокурсники ознайомилися зі структурою бібліотеки та її послугами, книжковим фондом, інформаційними можливостями, традиційним і електронним каталогом, книжковими виставками, в тому числі з виставкою рідкісних та цінних видань НТБ НАУ, починаючи з 1837 року. Студенти також отримали можливість побувати в книгосховищах та внутрішніх відділах НАУ. Наприкінці екскурсії працівники НТБ НАУ запросили студентів до активної співпраці, адже основна місія бібліотеки - забезпечення високоякісного навчального та наукового процесів університету, шляхом задоволення освітніх, викладацьких та дослідницьких потреб усіх членів університетської спільноти через надання вільного, легкого і зручного доступу до інформації, знань, ідей і технологій та формування навичок інформаційної грамотності у своїх користувачів засобами якісних, сучасних та інноваційних сервісів у комфортних умовах.