На виконання плану міжнародної діяльності кафедри конституційного і адміністративного права Навчально-наукового Юридичного інституту 28 вересня 2016 року викладачами кафедри організовано та забезпечено проведення освітньо-просвітницького заходу за участю іноземного практика, громадянина Китайської Народної Республіки Юань Лінь.
Основна мета заходу - розширення у студентів світогляду, пізнання про освіту в зарубіжних країнах та обговорення питань щодо ролі вищої школи України у підготовці фахівців різних сфер для Китайської Народної Республіки. Зі студентами 1, 4 та 5 курсів НН ЮІ практикуючий фахівець обговорив особливості та перспективи освітнього процесу загальної та вищої школи в Китайській Народній Республіці. Учасники заходу дійшли висновку про необхідність налагодження міжнародного співробітництва в освітньої діяльності, у тому числі через систему інститутів Національного авіаційного університету.