27 вересня 2016 року в Навчально-науковому Юридичному інституті відбувся методичний семінар для наставників та командирів груп на тему «Впровадження медіа та інформаційно-комунікативних технологій у навчально-виховний процес ВНЗ: реалії та перспективи».
У роботі семінару взяли участь: директор Інституту Ірина Сопілко, начальник відділу гуманітарного розвитку та соціальних комунікацій НАУ Олена Калініченко, відповідальна особа за навчально-виховну роботу Ніна Троцюк, старший наставник Олена Макеєва, к.т.н., відповідальна особа за організаційно-виховну роботу НН ІАН Олена Кожохіна, наставники та командири груп. Під час проведення заходу обговорювалися питання значення медіа та інформаційно-комунікативних технологій для підготовки кваліфікованих юристів, впровадження європейського досвіду використання інформаційно-комунікативних технологій у навчальний процес, застосування інтерактивних методів навчання. Цікавим аспектом заходу був виступ Олени Кожохіної, яка розповіла про особливості комунікативних, мультимедійних і інформаційних технологій у навчально-виховному процесі Навчально-наукового Інституту аеронавігацій. У ході підведення підсумків семінару його учасниками зроблено висновок про необхідність впровадження медіаосвіти в Україні, яка стане важливою складовою модернізації освіти та сприятиме побудові в країні інформаційного суспільства, розвиткові економіки знань, становленню громадянського суспільства.