20 вересня 2016 року старшим викладачем кафедри цивільного права і процесу Навчально-наукового Юридичного інституту Віталієм Білоусовим та студентами п’ятого курсу Валерією Якуненко та Романою Панчишак у загальноосвітній середній школі № 174 м. Києва проведено бесіду на тему: «Професія юриста – свідомість вибору та перспективи».
Мета зустрічі - доведення учням суспільну важливість, престижність та елітність професії юриста. У ході зустрічі були окреслені практичні шляхи застосування даної професії, зокрема в правоохоронних органах, судах, адвокатурі, нотаріаті, органах державної влади, розкрита специфіка професії юриста у вищезазначених галузях. Крім цього, студенти закцентували увагу старшокласників на тому, що належне та якісне навчання вони можуть отримати саме в Навчально-науковому Юридичному інституті Національного авіаційного університету з його кваліфікаційними кадрами і прогресивною методологією навчання. Учні дуже зацікавились перспективами обраної професії, практичними шляхами її застосування, умовами навчання та структурою Навчально-наукового Юридичного інституту НАУ, а також можливістю міжнародного обміну студентами та існуючими студентськими організаціями.