16 вересня 2016 року доцентом кафедри конституційного і адміністративного права Навчально-наукового Юридичного інституту Іриною Толкачовою проведено тематичну бесіду з учнями старших класів ЗОШ № 174 м. Києва на тему: «Правильний вибір професії – запорука успішного майбутнього».
Під час зустрічі Ірина Толкачова розповіла майбутнім абітурієнтам наскільки важливо правильно обрати професію і як саме вона впливатиме на подальше їх життя. Також старшокласників було ознайомлено з професіограмою юриста та підготовкою висококваліфікованих фахівців у НН ЮІ НАУ. Наприкінці заходу учням було роздано буклети з інформацією про діяльність Національного авіаційного університету та Навчально-наукового Юридичного інституту та запрошено на День відкритих дверей, який відбудеться 17 вересня 2016 року.