30 травня 2016 року практиканти Юридичної консультації «Юридична клініка» Навчально-наукового Юридичного інституту Національного авіаційного університету відвідали Апеляційний суд Київської області.
Під час екскурсії студенти ознайомилися з історією створення суду, дізналися про структуру та склад суду, його призначення. Студенти мали змогу оглянути канцелярію суду, дізналися про реєстрацію, рух документів, що надходять до установи та про порядок роботи з ними, порядок реєстрації справ з різних категорій. Також у студентів була можливість побувати на двох судових засіданнях, де розглядалися адміністративні справи про порушення митних правил. По завершенні заходу у практикантів залишилося багато вражень та позитивних емоцій.