26 квітня 2016 року до Дня пам’яті Чорнобильської трагедії студенти академічної групи ПР-203 Навчально-наукового Юридичного інституту разом із наставником Людмилою Шапенко відвідали Національний музей «Чорнобиль».
Національний музей «Чорнобиль» є багатофункціональним історико-культурним закладом, в якому збережено та оприлюднено історію ядерної аварії на Чонобильській АЕС як найбільш важкої радіологічної катастрофи ХХ століття, наслідки якої не мають аналогів відомим у світі природним та техногенним катастрофам. У ході екскурсії до уваги студентів були представлені документи, карти з грифом «Таємно», фотографії, спеціальні прилади, друковані видання того часу, історичні реліквії із Чорнобильської зони відчуження та інші унікальні експонати, які змусили замислитися про найболючіші проблеми сьогодення, серед яких екологічні, соціальні, духовні збитки, заподіяні катастрофою. Даний захід допоміг осягнути планетарний масштаб трагедії, яка ще довгі роки буде страшним відголоском для майбутніх поколінь.