До днів вшанування пам’яті видатного українського письменника Івана Франка, 19 квітня 2016 року студенти академічних груп ПР-202 та ПР-302 Навчально-наукового Юридичного інституту на чолі з наставниками Ігорем Розумом та Юлією Юринець відвідали Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка.
Майбутні юристи мали змогу подивитись виставу «Увертюра, до побачення», за мотивами новели українського письменника і поета Івана Франка «Сойчине крило», що належить до його пізньої прози. Морально-етичні проблеми, зображені у виставі, сприятимуть вихованню у студентів почуття гідності, розуміння справжнього кохання, цінності людських взаємовідносин.