На Тетянин день, який називають ще Днем студента, майбутні юристи долучилися до святкової акції однієї з київських громадських організацій та замість того, щоб повертатися після пар у гуртожитки, вирушили на каток!
Посеред Контрактової площі відбувалися змагання між студентами Юридичного інституту НАУ, НПУ ім. М.П.Драгоманова, Києво-Могилянської академії, Міжнародного університету «Україна», Національної академії культури та мистецтв, Інституту народної медицини та Національного медичного університету ім. О.Богомольця. Інтелектуально-спортивні конкурси на льоду, аматорські забіги і командний дух подарували учасникам заходу незабутні емоції. Таким чином, більше 100 студентів відтворили стару традицію, яка існувала ще в дореволюційній Росії, зустрічати День студента на ковзанах.