21 квітня 2016 року студенти навчальної групи ПР-101 у супроводі наставника Олени Макеєвої відвідали Державний музей авіації України.
Метою екскурсії є формування у студентів пізнавального інтересу до історії авіації своєї держави та корпоративної культури студентів. Музей авіації є одним із найбільших музеїв не лише в Україні, а й у всій Східній Європі. Під час розповіді екскурсовода, студенти дізнались про те, що експозиція музею знаходиться в постійному розвитку - з початкових 33 експонатів вона виросла до понад 90 літаків, вертольотів і безпілотних літальних апаратів, які були на озброєнні ВПС СРСР і незалежної України, або експлуатувалися в цивільному повітряному флоті. За роки існування музей став центром культури і дозвілля державного рівня, який відвідало понад мільйон киян і гостей міста. Особливо захоплюючими для студентів були відвідини літаків та вертольотів, розповіді про їх можливості. Такі заходи формують у майбутніх юристів почуття патріотизму та пошани до історії авіації України.