18 квітня 2016 року, рамках проведення фахової ознайомлювальної практики, студенти 1 курсу Навчально-наукового Юридичного інституту в супроводі старшого викладача кафедри теорії та історії держави і права Олени Макеєвої відвідали Офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
Під час екскурсії майбутні правники дізналися про функції інституту омбудсмена, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, який створений для здійснення парламентського контролю за додержанням конституційних прав і свобод людини та громадянина. Цікавим елементом заходу стала зустріч студентів з керівником Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини – Богданом Крикливенком та керівником відділу управління персоналу Ольгою Волковою, які розповіли студентам про проблеми захисту прав і свобод громадян в Україні. У ході активного спілкування студенти отримали багато теоретичної та практичної інформації, змогли поставити запитання, чим показали високий рівень теоретичних і практичних юридичних знань.