В рамках фахової ознайомлювальної практики, 05 квітня 2016 року в Навчально-науковому Юридичному інституті відбулася зустріч студентів першого курсу з практикуючим адвокатом Катериною Войтенко.
Мета – розвиток професійного потенціалу серед молоді, передача досвіду майбутнім юристам. Під час проведення заходу обговорювалися питання захисту прав громадян та гарантії адвокатської діяльності, організаційні форми адвокатської діяльності, факти порушення прав та гарантій адвокатської діяльності. Цікавим для студентів став інтерактивний підхід до обговорення теми, де студенти проявили себе як зацікавлені особи, які в подальшому планують займатись адвокатською діяльністю. Проведений майстер-клас від Катерини Войтенко, який відбувся у формі жвавого діалогу та був насичений великою кількістю цікавих запитань, отримав схвальний відгук від студентської аудиторії.