Відповідно до плану виховної роботи Навчально-наукового Юридичного інституту, 05 квітня 2016 року студенти групи ПР-503С у супроводі наставника Володимира Малишка відвідали Національний музей «Меморіал жертв Голодомору».
В ході екскурсії студенти дізналися, що Меморіал жертв Голодомору зведений у 2008-2010 роках для увічнення пам’яті мільйонів людей, які загинули від штучно створеного у 1932-1933 рр. керівництвом СРСР голоду, що став інструментом здійснення геноциду українського народу. Меморіальний комплекс відвідують офіційні делегації іноземних держав, так як Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» включений до Державного Протоколу та Церемоніалу України. Музей складається з меморіальної частини (Свіча пам’яті, скульптура дівчинки з колосками в руках «Гірка пам’ять дитинства» на площі «Жорна долі», янголи при вході до меморіалу, Алея «Чорні дошки») та Зали пам’яті, що фактично виконує функцію музею. Участь у подібних заходах запланованих дирекцією Навчально-наукового Юридичного інституту, дає можливість студентам набувати важливих знань про історичну спадщину українського народу та формувати патріотичні почуття, що є дуже важливим для розвитку держави.