30-31 березня 2016 року у Національному юридичному університеті імені Я. Мудрого (м. Харків) відбулася підсумкова науково-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з юридичних наук у 2015/2016 н.р.
У ІІ тур за результатами зовнішнього рецензування рекомендувано 70 робіт, з них три роботи студентів Навчально-наукового Юридичного інституту НАУ. Під час захисту наукових робіт на секційних засіданнях конференції студенти НН ЮІ не лише підтвердили актуальність проведеного дослідження, а й продемонстрували уміння озвучити свою точку зору перед комісією. За підсумками оцінювання та виходячи з умов, передбачених Положенням про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2015/2016 н.р., диплом І ступеня за наукову роботу «Проблеми забезпечення особистих немайнових трудових прав працівників» здобула студентка 5 курсу Марія Рощук (науковий керівник – д.ю.н. Вишновецька С.В.), диплом ІІІ ступеня за наукову роботу «Громадянське суспільство в Україні: сучасні форми та практики самоорганізації» отримала студентка 4 курсу Олена Безпальча (науковий керівник – к.і.н., доц. Череватюк В.Б.). Щиро вітаємо наших кращих студентів з цим досягненням та бажаємо й надалі гідно презентувати свої знання та впевнено рухатися вперед до нових наукових здобутків.