29 березня 2016 року в Навчально-науковому Юридичному інституті відбулася звітно-виборча конференція профспілки студентів Інституту, на якій було обрано нового Голову.
Участь у конференції взяли: директор Інституту – Ірина Сопілко, представники профспілки навчально-наукових інститутів НАУ, а також делегати від студентського складу НН ЮІ. Відкрила роботу конференції директор Інституту Ірина Сопілко, яка побажала плідної роботи її учасникам та зауважила, що для претендентів на посаду голови профспілки студентів Інституту це надзвичайно важливий та відповідальний день. Засідання продовжилося під головуванням чинного голови профспілки НН ЮІ Марії Рощук, яка представила звіт діяльності та запропонувала перейти до процедури виборів голови. На посаду голови Профбюро студентів НН ЮІ НАУ балотувалися Владислав Калін та Тетяна Шевченко. Кожен кандидат виступив з програмною промовою, де висвітлив власне бачення напрямів діяльності профспілки студентів Інституту. У ході відкритого голосування головою профспілки студентів НН ЮІ обрано Тетяну Шевченко. Профбюро НН ЮІ та ППОСА НАУ щиро вітає Тетяну Шевченко та бажає їй успіхів у починаннях, продуктивної роботи, гарних ідей та високих результатів!