29 березня 2016 року студенти 4 курсу Навчально-наукового Юридичного інституту разом із старшим викладачем кафедри теорії та історії держави і права відвідали Національний будинок органної та камерної музики України, розташований в перебудованому під концертний зал приміщенні Миколаївського костьолу.
Спеціально для цього концертного залу майстрами фірми «Rieger-Kloss» (Чехія) було сконструйовано великий орган, що приваблює поціновувачів музичного мистецтва своїм звучанням. Протягом вечора слухачі концерту насолодилися найкращими творами Йоганна Себастьяна Баха і Вольфганга Амадея Моцарта у виконанні лауреатів міжнародних конкурсів: тріо «Равісан», Ганни Бубнової і контртенора Ігоря Іщака. Музичне мистецтво має надзвичайно важливе значення для духовного та естетично-інтелектуального розвитку особистості, а його пізнання сприяє формуванню цілісного світогляду та культури молоді.