З метою відзначення 121-ї річниці від дна народження українського письменника Максима Рильського, 28 березня 2016 року доцентом кафедри повітряного та космічного права Юрієм Корнєєвим разом зі студентами 4-го курсу Навчально-наукового Юридичного інституту Людмилою Такаджі та Альоною Смітюх у загальноосвітній середній школі № 200 м. Києва проведено круглий стіл на тему «М. Рильський – син українського народу».
Мета – допомога старшокласникам в усвідомленні естетичних засад, громадянської та мистецької позиції поета. У ході проведення заходу із учнями обговорено життєвий та творчий шлях ученого, громадського діяча, поета та продекламовано його поетичні рядки. Проведені у загальноосвітніх навчальних закладах культурно-мистецькі заходи сприяють духовному розвитку молоді та впливають на їх творчий потенціал.