25 березня 2016 року студенти академічних груп ПР-202 та ПР-302 Навчально-наукового Юридичного інституту разом із наставниками Ігорем Розумом та Юлією Юринець здійснили прогулянку центром столиці.
Під час сонячного весняного дня та після робочої суботи студенти мали змогу зануритися в чудову атмосферу та насолодитися приємним спілкуванням із одногрупниками та викладачами гуляючи найкращими місцями столиці, серед яких: Майдан Незалежності, Європейська площа, Український дім, Національна Філармонія України, Ляльковий театр, Арка дружби народів та Річковий вокзал. Прогулянки історичними місцями столиці мають важливе значення для молоді, адже вони формують естетичні смаки студентів, почуття національної гідності та гордості за нашу Україну.