23 березня 2016 року Навчально-науковий Юридичний інститут вперше в Національному авіаційному університеті започаткував проведення правового брейн-рингу серед студентів-іноземців юридичних вищих навчальних закладів.
Під час урочистого відкриття турніру, директор Інституту Ірина Сопілко щиро привітала команди з їх участю у інтелектуальній грі та висловила сподівання на те, що у ході змагань учасники зможуть не тільки проявити свої теоретичні знання, але й знайти собі нових друзів й отримати масу позитивних емоцій від ітелектуального спілкування. Вісім команд із міста Києва, які взяли участь у правовому турнірі представляли: Київський Національний торговельно-економічний університет, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Київський міжнародний університет, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Інститут міжнародної економіки та фінансів імені Святої Великої княгині Ольги Міжрегіональної академії управління персоналом, Навчально-науковий Юридичний інститут НАУ, Навчально-науковий Інститут міжнародних відносин НАУ, Інститут права імені князя Володимира Великого Міжрегіональної академії управління персоналом. За результатами наполегливої боротьби 3 місце зайняла команда Юридичного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України, 2 місце – Навчально-наукового Юридичного інституту Національного авіаційного університету, а перемогу здобула команда факультету міжнародної торгівлі та права Київського національного торговельно-економічного університету. Вітаємо переможців і бажаємо їм надалі активно долучатися до заходів, які дозволяють краще адаптуватися до навчання в українських вищих навчальних закладах, проявляти свої інтелектуальні здібності та сповна відчувати як командний дух так і дух конкуренції.