Протягом березня 2016 року в Навчально-науковому Юридичному інституті проведено благодійну акцію «Творіть добро з нами!». Студенти та науково-педагогічні працівники збирали дитячі речі, іграшки, книги, канцтовари, засоби гігієни, памперси для осіб, які позбавленні батьківської опіки та піклування.
21 березня студенти разом із директором Інституту Іриною Сопілко, відповідальною особою за роботу зі студентами Ніною Троцюк, директором Навчального центру проблем повітряного та космічного права Вікторією Череватюк відвідали Спеціалізований дитячий будинок в м. Боярка. Приїзд гостей викликав величезну кількість позитивних емоцій у дітей. Малята були надзвичайно раді, грали в ігри, брали участь у конкурсах, співали, танцювали. Наприкінці зустрічі кожному вихованцю дитячого будинку було вручено подарунок. Важливо не забувати про такі місця та знаходити час, аби поділитися своєю увагою з тими, хто її дійсно потребує!