18 березня 2016 року в офісі юридичної компанії «Василь Кисіль та партнери» відбулася зустріч студентів вищих навчальних закладів м. Києва із старшим юристом компанії - Валерією Савчук та партнером компанії – Оксаною Войнаровською.
Мета заходу - обговорення проекту Трудового кодексу України. Участь у майстер-класі провідних юристів України взяли студенти Навчально-наукового Юридичного інституту: Христина Мазур (ПР-404), Ніна Моцарська (ПР-404). У ході зустрічі Валерія Савчук порівнюючи діючий Кодекс законів про працю та Проект трудового кодексу України розповіла учасникам про нововведення, тонкощі та актуальні проблеми українського трудового законодавства. Оксана Войнаровська розкрила особливості захисту трудових прав працівників та роботодавців в Україні. Активна позиція студентства щодо участі у таких заходах свідчить про їх небайдуже ставлення до проведення реформ в Україні. Адже за допомогою майстер-класів студенти отримують практичний досвід, підвищують рівень своїх знань, налагоджують зв’язки з фахівцями-практиками з метою спільного розроблення законопроектів, ситуаційних вправ, тренінгів тощо.