15 березня 2016 року студенти академічних груп ПР-401 та ПР-403 Навчально-наукового Юридичного інституту разом із наставниками Вікторією Зуєвою та Іриною Тимкович в Арт-центрі Якова Гретера оглянули роботи талановитого українського живописця, члена Національної спілки художників України - Ігоря Єлісєєва.
Представлений філософський проект під назвою «Ремінісценція» (від латинського – спогад) занурює глядачів у приємні спогади життя автора про цікаві подорожі, красиві пейзажі, привабливих людей і різних тварин. Митець у своїх роботах відображає неповторні почуття та яскраві емоції, які роблять нас щасливими. Ігор Єлісєєв своїми картинами наводить на думку, що спогади – це те, що назавжди залишається з нами. Відвідання художніх виставок студентською молоддю сприяє гармонічному розвитку та вихованню духовно розвиненої особистості.