15 березня 2016 року в Бізнес-центрі «HUB 4.0» м. Києва відбулася зустріч студентської спільноти із керівником Національної поліції України – Хатією Деканоідзе.
Студенти 4-го курсу Навчально-наукового Юридичного інституту отримали можливість взяти участь у даному заході та задати питання, які стосувалися реформи правоохоронної системи в Україні. Під час виступу Хатія Деканоідзе наголосила, що почути та допомогти людині у її біді – наразі є головною метою, на досягнення якої кинуті всі сили Національної поліції. Впевненість громадянина, що його не лише вислухають, але й допоможуть, має стати алгоритмом мислення у суспільстві. Крім того, вона зазначила, що головною цінністю Нацполіції є не нові автомобілі, форма та технічні засоби, хоча вони життєво необхідні для ефективної роботи, а головна реформа – та, що відбулась у свідомості нових поліцейських, які наразі справді служать населенню та захищають його. У зв’язку з цим очільник поліції відмітила, що саме молодь є тим потенційним кадровим резервом, який у подальшому вибудує не лише нову правоохоронну систему, але й країну в цілому. Наприкінці зустрічі Хатія Деканоідзе запросила майбутніх випускників до лав Національної поліції України. Переглянути відео можна: https://www.youtube.com/watch?v=JeGMqqwd38I.