11 березня 2016 року студенти групи ПР-402 разом із наставником Іриною Рущак відвідали найвідоміший літературно-меморіальний музей української столиці - Київський меморіальний будинок-музей Михайла Булгакова та Музей однієї вулиці, що розташовані на легендарному Андріївському узвозі.
Незважаючи на величезну популярність творчості великого майстра Михайла Булгакова, на сьогодні – це єдиний у світі музей, де зібрано булгаківські реліквії: речі родини Булгакових, які чергуються з білими моделями, муляжами втрачених предметів побуту, міфічних, «літературних» рис інтер'єру. Під час відвідування Музею однієї вулиці, перед студентами постала велика колекція рукописів, документів, автографів відомих особистостей, а також цікаві листівки та фотографії минулих століть, які детально розповідають про людей, що мешкали на Андріївському узвозі – старовинній вулиці Києва. Це заклад для тих, хто любить вінтаж – у музеї можна побачити старовинні жіночі прикраси, сукні, сумочки і парасольки, чоловічий одяг, а також різні побутові предмети. Подібні екскурсії, сприяють зародженню й розвитку інтересу до минулого, розширюють кругозір, вчать дивитись на факти і явища навколишнього світу у взаємозв’язку та взаємодії, порівнювати їх між собою.