19 грудня за ініціативи першого проректора, народного депутата Максима Луцького, дирекції Юридичного інституту студентська рада інституту створила казкову атмосферу Дня Святого Миколая в дитячому садку № 490 Солом’янського району м. Києва. В Україні за традицією, в цей день батьки вночі кладуть дітям подарунки під подушки, щоб діти вірили у чудо, звершуване Святим Миколаєм і вчилися милосердя в святого.
Сніговичок, ангел, чортик і, звичайно, Святий Миколай порадували діточок театралізованою постановкою, привітаннями, цікавими іграми. А вихованці садочку розповіли Святому Миколаю віршики, станцювали та заспівали, за що отримали солодкі подаруночки. І студенти-артисти, і дітки отримали від свята заряд позитиву на весь наступаючий рік. В пам'ять про милосердя Святого Миколая, в цей день відзначається Міжнародний день допомоги бідним.