24 лютого 2016 року в Навчально-науковому Юридичному інституті відбувся методичний семінар для наставників та командирів академічних груп «Попередження асоціальних явищ серед молоді».
У роботі семінару взяли участь: директор НН ЮІ - Ірина Сопілко, начальник відділу гуманітарного розвитку та соціальних комунікацій НАУ - Олена Калініченко, полковник поліції, професор кафедри кримінального права Національної академії внутрішніх справ - Ольга Кришевич, відповідальна особа за роботу зі студентами - Ніна Троцюк, старший наставник - Олена Макеєва, наставники та командири груп. Під час проведення заходу обговорювалися питання сутності, видів та причин асоціальної поведінки студентів, їх вікових психологічних особливостей, проблеми девіантної поведінки як виду асоціальної поведінки. Особливе зацікавлення та жваву дискусію в аудиторії викликало обговорення основних напрямків профілактики асоціальної поведінки студентів. У ході підведення підсумків методичного семінару наголошено на необхідності удосконалення організації дозвілля студентів, що є одним із важливих завдань на шляху соціалізації молоді, адже діяльність, якій присвячено вільний час, конструктивно впливає на формування особистісних якостей молодого покоління. Нереалізованість надлишку вільного часу, відсутність сформованості культури дозвілля призводить до посилення негативних процесів у молодіжному середовищі (вживання алкоголю, тютюнових виробів, наркотиків тощо).