23 лютого 2016 року студенти 4 курсу Навчально-наукового Юридичного інституту разом із старшим викладачем кафедри теорії та історії держави і права Іриною Тимкович відвідали Будинок Уряду України.
Оглядова екскурсія розпочалася із знайомства з цікавими експонатами музею історії Будинку Уряду. Студенти довідалися про історію створення будівлі, особливості діяльності вищого органу виконавчої влади з часів УНР до сьогодення, а у відтворених робочих кабінетах радянського періоду відчули себе в ролі керівників тогочасних урядів. Також студенти оглянули Велику залу, призначену для проведення розширених засідань Кабінету Міністрів України за участі Президента України та запрошених представників органів державної влади. По завершенню заходу студенти відвідали Малу залу засідань, обладнану сучасними мультимедійними засобами, що використовується членами Уряду для оперативних нарад і термінового прийняття важливих державних рішень. Практичне ознайомлення майбутніх правників із специфікою роботи державних інституцій сприяє їх фаховому становленню та формуванню розуміння важливої ролі юриста у побудові правової держави.