18 лютого 2016 року в Навчально-науковому Юридичному інституті стартував перший тур Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства, у якому взяли участь студенти 3-5 курсів денної форми навчання.
Метою проведення олімпіади є виявлення, відбір та підтримка обдарованої студентської молоді, розвиток і реалізація здібностей студентів, стимулювання творчої праці майбутніх правників, активізація навчально-пізнавальної діяльності студентів-юристів. За результатами І-го туру, компетентне журі, на чолі з директором Навчально-наукового Юридичного інституту Іриною Сопілко, визначило призерів: І місце - Альона Смітюх (група ПР-404); ІІ місце – Людмила Такаджі (група ПР-404); ІІІ місце – Романа Панчишак (група ПР-404). Вітаємо студентів із перемогою та бажаємо їм успіху у ІІ турі Олімпіади, який відбудеться в місті Івано-Франківськ!