18 лютого 2016 року, в рамках профорієнтаційної роботи Навчально-наукового Юридичного інституту, доцентом кафедри повітряного та космічного права Юрієм Корнєєвим та студенткою академічної групи ПР-305 Тетяною Корженівською у спеціалізованій школі № 185 м. Києва проведено круглий стіл на тему: «Відповідальність неповнолітніх перед законом за скоєння злочинів та правопорушень».
У ході заходу із учнями 11-В класу розглянуті питання про юридичну відповідальність неповнолітніх, права неповнолітніх відповідно до Конвенції ООН про права дитини. Основним завданням виступаючих був аналіз прав неповнолітніх, їх захисту та правильна оцінка ролі держави в охороні прав та захисті інтересів неповнолітніх. Наприкінці даного профорієнтаційного заходу Юрій Корнєєв ознайомив майбутніх абітурієнтів з особливостями навчання у вищому навчальному закладі, організацією навчального процесу та цікавими сторінками життя студентства Навчально-наукового Юридичного інституту НАУ.